Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Starzenie się – a może długowieczność?”, poświęconej problematyce interdyscyplinarnej opieki geriatrycznej.
Wydarzenie będzie okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz dyskusji nad wyzwaniami i perspektywami związanymi ze starzeniem się społeczeństwa oraz współczesną opieką nad osobami starszymi.
Istnieje również możliwość udziału w formule online.
Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem:
https://bit.ly/konferencja-geriatria
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz 5 punktów edukacyjnych.
